1 Haziran 2021

Erkekler için Modası Geçmeyen 10 Trend

Burcu Tur Yüksel Akay

~4dk

Deri Ceket

Erkekler için modası geçmeyen trendlerin ilk sırasında, elbette deri ceketler yer alıyor. Kaliteli, vücut yapınıza ve stilinize uygun bir deri ceketi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

deri ceket erkekler için modası geçmeyen

Siyah Balıkçı Yaka Kazak

Erkek modasının zamansız parçalarından biri olan siyah balıkçı yaka kazakları, kot ya da deri ceketlerle kullanarak spor, takım elbiselerle giyerek resmi bir görünüm elde edebilirsiniz.

siyah balıkçı yaka kazak

Beyaz Gömlek

Günün her saatinde, nerede olursanız olun giyebileceğiniz, gittiğiniz her ortama uygun olacak diğer bir zamansız parça ise, vücut tipinize uygun beyaz bir gömlek.

beyaz gömlek erkek modası

Kot Pantolon (Jeans)

Hayatımıza girdiği andan itibaren vazgeçilmezlerimizden biri olan kot pantolonlar, uzun bir süre daha gardıroplarımızın en temel parçalarından biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Hem stilinize hem de vücut tipinize uygun bir kot pantolonu, farklı kombinlerle iş yaşamınızda da sosyal hayatınızda da kullanabilirsiniz.

kot pantolon erkek moda

Blazer Ceket

Hem erkek hem de kadın gardırobunun parçalarından biri olan blazer ceketler, çok yönlülükleriyle uzun yıllar yerlerini korumaya devam edecek gibi görünüyorlar.

Hem klasik hem de spor bir görünüm elde etme şansı sunan blazer ceketleri, dilerseniz gömlek ve klasik ayakkabılarla, dilerseniz tişört ve spor ayakkabılarla kullanabilirsiniz.

ceket takım elbise blazer

Beyaz ve Siyah Tişörtler

Tişörtler her gardırobun olmazsa olmazıdır. Bedeninize uygun ve kaliteli siyah ve beyaz tişörtleri, ceketlerin, hırkaların, yeleklerin içinde; farklı kumaş ve stillerdeki pantolon ve şortlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Sade beyaz ve siyah tişörtler, modanın en güvenli ve mütevazı parçalarıdır.

tişört moda erkek

Beyaz Spor Ayakkabılar

Hem kadın hem de erkek modasının zamansız parçalarından biri olan beyaz spor ayakkabılar, her anın kurtarıcı parçalarından biri olabilir.

Yalın tasarımlı bir çift beyaz spor ayakkabıyla hem spor hem de şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

beyaz spor ayakkabı

Sweatshirt

Bugün spor giyimin en temel parçalarından biri olan sweatshirtler, rahat ve konforlu hissetmenin en ideal yollarından biri.

Modern sokak stilinin zamansız parçaları arasında yer alan sweatshirtler, bir kot pantolon ve spor ayakkabıyla gününüzü kurtarabilir.

Sweatshirt

Chelsea Botlar

Viktorya döneminden biniciler tarafından giyilen Chelsea botlar, şıklık ile rahatlık arasındaki ince çizgide duruyorlar. Uzun yıllardır erkek modasının zamansız parçaları arasında yer alan Chelsea botları, takım elbiselerle de kot pantolonlarla da kullanabilirsiniz.

Chelsea Botlar

Pardösü

Siyah ya da toprak tonlarındaki pardösüler, uzun yıllar boyu gardıropların temel parçalarından biri olmaya devam edecek gibi görünüyorlar.

Pardösüler kış ve bahar aylarında, spor da giyinseniz resmi de giyinseniz kıyafetinizi tamamlayacak ve şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

pardösü
Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Burcu Tur Yüksel Akay

Burcu Tur Yüksel Akay

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.