29 Şubat 2020

10 Maddede Access Bars

Aslı Tosun

~3dk

Dünyada uygulama alanı gittikçe genişleyen Access Bars hakkında 10 maddede fikir edinmeye hazır mısınız?

Access Bars, Gary Douglas tarafından kurulmuş ve Dr. Dain Heer’in katkılarıyla geliştirilmiş olan Access Consciousness (Bilince Erişim) kişisel gelişim yaklaşımının en popüler enerji terapi yöntemidir.

access bars

Access Consciousness, hayatınızda neyi değiştirmek istiyorsanız seçip kullanabilmeniz adına pratik araçları ve teknikleri bünyesinde barındırır.

Access Bars, zihninizde yer alan ve herhangi bir yaşam sürecinizde önemli olduğunu düşündüğünüz bütün fikirlerinizi, inançlarınızı, önemsemelerinizi, duygularınızı ve davranışlarınızı depoladığınız 32 noktaya dokunularak uygulanan bir bilinçaltı temizliği terapisidir ve Access Consiousness dünyasının ilk temel aracıdır. 

Bars noktaları beden ile doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmasını takip eden zaman içinde; duyguların, düşüncelerin, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.

Barlarınızı çalıştırmak, beyninizde depolanan kutupluluğun elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Farkındalığın artmasına olanak sağlamakla birlikte, kendi hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız. Böylelikle geçmişiniz aynı şekilde geleceğe yansımaz.

access-bars

Bars seansları sırasında beyin dalgaları yavaşlar ve bedende enerjiler kolayca akmaya başlar. Bu da; düşüncelerin ve duyguların daha kolay dağılmasını sağlar ve beden rahatlamış olur.

Seanslar sırasında dokunulan bars noktaları, elektrik yükü boşaltımlarıyla, düşüncenin elektriksel bileşeni boşaltılmış olur. Ki bu da, beyindeki sinapsları aktive eder. Bu durum, seans sonrası şekere ihtiyaç duymanızın sebebidir.

Sinaps: Nöronların diğer nöronlara ya da kas veya salgı bezleri gibi nöron olmayan hücrelere mesaj iletmesine olanak tanıyan özelleştirilmiş bağlantı noktalarıdır.

Access bars her yaşta insana kolaylıkla uygulanabilir. Uygulama sıklığına bireyin kendi karar vermesi gerekir. Bu konuda bir genelleme ya da sınırlama mevcut değildir.

Access Bar seanslarınızı Access Consciousness Facilitator sertifikasına sahip kişilerden almaya özen göstermeniz gerektiğini unutmayın.

Barsla ilgili olarak, kurucu Gary Douglas’ın çok sevdiğim cümlesiyle kapanış yapmak isterim. 

Bir bars seansı aldığınızda, en kötü senaryo harika bir masaj yaptırmış gibi hissedersiniz. En iyi senaryo ise, bütün yaşamınız değişebilir.


Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button

Aslı Tosun

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.