20 Ekim 2017

10 Maddede Zeka ve Değişimin Temsilcisi İkizler Burcu

Burcu Tur Yüksel Akay

~3dk

İkizler Burcu

Zodyak’ın üçüncü güneş burcu olan İkizler burcu, yaz başlangıcının habercisi; zeka, neşe, canlılığın temsilcisi ve Tanrıların Arabası.

İkizler burçlarını ünlü olma, büyük isim yapma arzularından kolaylıkla tanıyabilirsiniz. Konuşmak, yazmak ve durmaksızın üretmek isterler.

İkizler burçları, ideal bir şekilde gelişebilmek için sınırsız özgürlüğe ihtiyaç duyarlar. Sürekli yenilerini ekledikleri isteklerini ancak bu şekilde karşılayabilirler. Hiçbir şeyden tatmin olmazlar ve baskı hissettikleri anda kaçacak bir yol mutlaka bulurlar.

Gizemi, farklılığı, yeniliği ve risk almayı severler. Beceriye dayanan hızdan, ani tepkilere ihtiyaç duyulan sporlardan, tehlikeyle eğlenmekten haz alırlar.

Kişilikleri ve yaşam tarzları kendilerini ifade etme yöntemleridir.

Fikirleri, düşünceleri hızla değişebilir ve yeni durumlara kolaylıkla uyum sağlarlar. Aynı anda birden fazla işle ve insanla ilgilenebilirler hatta bunu yapmazlarsa kendilerini eksik ve yavaş hissedebilirler. Bu onlarda bir alışkanlıktır. Çift karakterli olmaları biraz da bu özellikleriyle ilişkilidir.

Meraklı ve sabırsız bir yapıları vardır. Bastırılamaz ve gizlenemez bir öğrenme açlığına, hırsına sahiptirler. Bu yüzden ilgi alanları çok yönlü olabilir. Öğrenme arzuları yeniliklere ve değişime olan özlemi beraberinde getirir. Çok dağıldıkları için genellikle konuların derinine inemezler.

Konuşma ve öğrendiklerini paylaşma ihtiyaçlarından dolayı başkalarıyla iletişim kurmak ikizler burçları için önemlidir. Samimi, sempatik ve neşeli olmaları insanlarla kolay iletişim kurmalarını sağlar. Endişeli ve stresli olduklarında bile iyimserliklerini korurlar; ancak ikizler burçlarının gerçek duygu ve düşüncelerini kestirmek oldukça zordur.

Dışarıdan pervasız, duygusallıktan uzak görünseler de acı çeker ve yalnızlık hissederler, depresyona girerler; ancak tüm duyguları gibi bunlar da hızla gelip geçer. Gerçek olmadığını anladıkları tüm duygulara karşı soğuk ve umursamazlardır.

Bir ikizler burcunu gördüğünüz anda tanıyabilirsiniz; her an, her konuda konuşabilir; insanları kolaylıkla ikna edebilirler. Her şeyi formüle etme becerisine sahiptirler, gözlemcidirler, sorumluluk almaktan kaçarlar, özgürlükleri sınırlandırıldığında her şeyden vazgeçebilirler, ilgileri hızla değişir, eleştirileri ve mantıklı açıklamaları kabul etmeye direnirler, sürekli yeni maceralar peşinde koşarlar, hızlı karar alır ve kararlarını aynı hızda uygularlar.

Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Burcu Tur Yüksel Akay

Burcu Tur Yüksel Akay

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.