20 Ekim 2017

10 Maddede Gücün ve Cömertliğin Temsilcisi Aslan Burcu

Burcu Tur Yüksel Akay

~3dk

Aslan Burcu

En üstün gücün, canlılığın ve liderliğin temsilcisi, dünyanın kalbi.

Aslan burçları üstün yetenekleri, cesur tavırları ve büyük bir sakinlikle her işin altından kalkabilme özellikleriyle kolaylıkla tanınabilirler. Yaptıkları her işteki gösteriş ve ukalalıkları ile de kendilerini ele verirler.

Canlı, cesur, aktif, ihtiraslı yapılarıyla ve tükenmez yaşam sevinçleriyle yaşamdan zevk almayı bilirler. Gece gündüz çalışabilecek kadar azimli olmalarına rağmen keyifle dinlenmeyi, boş zamanlardan zevk almayı en iyi bilenler genellikle aslan burçlarıdır.

Aslan burçları genellikle insan ilişkilerinde başarılı, sosyal ve dost canlısı olurlar. Arkadaşlıklara önem veren aslanlar; sıcakkanlı, dürüst, doğal, sakin yapıları ve sağlam duruşlarıyla insanlara hızla güven verirler. Girişken ve konuşkandırlar.

Lider konumunda olmayı amaçlar ve bu konumda başarı gösterirler. İşlerin kendi belirledikleri şekilde gitmesini isterler. Hedeflerine ulaşmak için azimle çalışır ve büyük işlere kalkışırlar; ancak ayrıntıları göz ardı edebilirler. Emir altında çalışmak, ast-üst ilişkisinin olduğu pozisyonlarda yer almak en üstte olmadıkları sürece aslanlara göre değildir.

Yaratıcılıkları gelişmiştir. Cesaretleri, yaratıcı algıları ve azimli oluşları ile sanat ve spor dallarında kolaylıkla başarı sağlayabilirler.

Bir aslan burcunu aldığı karardan döndürmek neredeyse mümkün değildir. Çünkü en hatasız olan düşüncenin kendisininki olduğuna inancı tamdır. İnatçı, tutucu ve kararlıdırlar.

Aslan burcu insanları büyük fikirleri ile dikkat çekerler. Ufukları geniştir.

Pek çok güzel özelliğin yanı sıra sevmek konusunda da yetenekli olan aslan burcu insanlarının en büyük zaaflarından biri, her zaman odak noktası olmayı istemek ve tüm dikkatleri üzerinde toplamaktır. Burcun hem kadınları hem de erkekleri bu konuda çaba göstermeye ihtiyaç duymazlar.

Kendisine olan güveni dağları aşan aslan burçları, kendilerini gerektiğinden fazla beğenebilir ve önemseyebilirler. Ayrıca kibirli, gururlu ve küstah bir yanları da vardır.

Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Burcu Tur Yüksel Akay

Burcu Tur Yüksel Akay

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.