23 Ekim 2022

Evinizin Konforunda Yoga Yapmanıza Yardımcı Olacak En İyi 10 YouTube Yoga Kanalı

Burcu Tur Yüksel Akay

~4dk

Bir kursa ya da yoga salonuna gidecek vaktiniz olmasa da evde kolaylıkla yoga yapabilir ve kendi programınızı özgürce oluşturabilirsiniz.

İşte, evinizin konforunda yoga yapmanıza yardımcı olacak en iyi 10 YouTube yoga kanalı:

Yoga With Adriene

Adriene Mishler’in kanalı, milyonlarca abonesiyle dünyanın en popüler yoga kanallarından biri. Yoga With Adriene ile başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar kendinizi geliştirebilirsiniz.


Boho Beautiful Yoga

Düzenli olarak spor yapan biriyseniz, orta seviyede bir zorluk derecesine sahip Boho Beautiful Yoga’nın zengin yoga ve pilates içeriklerini takip edebilirsiniz.

Ayrıca kanalın sahiplerinin dünyayı gezerken çektikleri videolar, size de ilham kaynağı olabilir.

Yoga with Kassandra

Dünyanın en büyük YouTube yoga kanallarıdan birine sahip olan Kassandra Reinhardt’ın kanalı, başlangıçtan ileri seviyeye kadar yoga yapmak isteyen herkes için zengin içerik sunuyor.

Kino Yoga

Kino Yoga, dünyanın en popüler ashtanga yoga eğitmenlerinden biri olan Kino MacGregor’un kanalı. Kino Yoga’da her seviyeye hitap eden derslerle kendinizi giderek geliştirebilirsiniz.

Fightmaster Yoga

Fightmaster Yoga, günün her saati, o anda ihtiyaç duyduğunuz egzersiz stiline uygun içeriği seçebileceğiniz zengin bir içeriğe sahip. Kanalda hafif ya da yoğun, başlangıçtan ileri seviyeye kadar oldukça geniş bir içerik yelpazesi bulunuyor.

Yogadayoga

Hatha, hamile ve yüz yogası eğitmeni Zeynep Şensoy’un yoga kanalında, başta yüz yogası olmak üzere birçok içeriğe ve yogayla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ekhart Yoga

Farklı yoga stillerini deneyebileceğiniz ve her seviyeye uygun içeriğe sahip olan kanalda, başta Esther Ekhart olmak üzere 40’ın üzerinde eğitmenin videolarıyla kendinize uygun bir yoga programı oluşturabilirsiniz.

Tara Stiles: Yoga that Feels Like You

Model, yoga eğitmeni ve Strala Yoga’nın kurucusu olan Tara Leann Stiles’in yoga kanalı, tüm seviyelerde yoga dersleri içeriyor. Kanalında yoganın yanı sıra meditasyon videolarına ve podcastlere de yer veren Stiles, hem fiziksel hem de mental olarak kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Çetin Çetintaş

2000’li yıllardan beri dünya çapında eğitimler veren Çetin Çetintaş’ın yoga kanalında hem her yaşa, bedene ve seviyeye uygun olarak kategorize edilmiş dersleri hem de bazı fiziksel rahatsızlıklara özel olarak hazırlanmış serileri takip edebilirsiniz.

Elvin ile Yoga

Oyuncu ve influencer Elvin Levinler’in yoga kanalı, özellikle başlangıç ve orta seviyedeyseniz kolaylıkla takip edebileceğiniz içeriklere sahip.

BONUS

Ali Kamenova Yoga

Özellikle dayanıklılık üzerine kurulu yoga programları sunan kanal, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar zengin bir içeriğe sahip.

Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Burcu Tur Yüksel Akay

Burcu Tur Yüksel Akay

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.