4 Nisan 2021

10 Maddede Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

~3dk

Ankara’nın En Popüler Üniversite Festivalinin Düzenleyicisi 

Ankara’nın en ünlü üniversite şenliği olan Bilkent Mayfest’i uzun yıllardır organize eden Radyo Bilkent, her sene binlerce üniversite öğrencisini bir araya getiriyor. 

radyo bilkent

Ulusal ve Yerel Markalarla İş Birlikleri

Radyo Bilkent, gerek Beşer Şaşar isimli bilgi yarışmalarıyla, gerek yayına gelen katılımlarla, gerekse sosyal medya üzerinden yaptığı çekilişlerle neredeyse her gün birçok dinleyicisine ve takipçisine hediyeler dağıtıyor.

radyo bilkent

Her Türde Müzik

Radyo Bilkent, Contemporary Hit Radio (CHR) formatının yanı sıra, sahip olduğu birçok genre programıyla klasik müzikten reggaeye kadar birçok müzik türüne portfolyosunda yer vererek geniş kapsamlı bir dinleyici kitlesine hitap ediyor.

radyo bilkent

Canlı Haber Kuşağı

Hafta içi ve hafta sonu, sabahtan akşama kadar ikişer saatlik aralarla canlı yayınlanan haber kuşağı sayesinde dinleyicilerinin hem Türkiye’deki hem de dünyadaki önemli gelişmeleri takip etmesine yardımcı oluyor.

radyo bilkent

Sadece Üniversite Öğrencilerinden Oluşan Kadro

Radyo Bilkent’in müzik yayınlarından pazarlama aktivitelerine kadar her birimi öğrencilerden oluşuyor. Genç yeteneklerin dinamikliğini profesyonel ortama taşıyan Radyo Bilkent, ayrıca Kısa Paslar ve Dj Tekman gibi yeteneklerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan ilk platform olma özelliği de taşıyor.

radyo bilkent

Sevilen Sanatçıları Daha Yakından Tanıma Fırsatı

Radyo Bilkent, IGLive üzerinden yapılan Instagram canlı yayınlarıyla, YouTube ve radyo frekansının üzerinden yapılan söyleşileriyle dinleyicilerinin, hayran oldukları birçok ünlü sanatçıya daha yakın olmalarını sağlıyor.

radyo bilkent

Sadece Radyoda Değil, Her Yerde

Radyo Bilkent’i radyo üzerinden canlı bir şekilde takip edemeyen dinleyiciler; radyonun YouTube, Instagram ve Spotify için üretilen birçok içeriğine dilediği zaman ulaşabiliyor.

radyo bilkent

Ulusal ve Uluslararası Etkinliklerde Basın Sponsoru

Dinleyicilerini ulusal ve uluslararası birçok etkinlikten haberdar eden ve basın sponsorluğu anlaşmaları sayesinde, etkinliklerin biletlerini dinleyici ve takipçilerine hediye eden Radyo Bilkent, bir radyodan beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

radyo bilkent

Hafta İçi Her Gün 17.00 – 19.00 Arası Drive Time Yayını

İşten ya da okuldan eve dönerken; günün yorgunluğunu atmak, yolculuğunuzu güncel ve eğlenceli konularla renklendirmek veya yalnızca yanınızda bir ses olsun istiyorsanız; Radyo Bilkent Drive Time yayınıyla size iki saat boyunca eşlik ediyor.

radyo bilkent

Tüm bunlara ek olarak Radyo Bilkent; Disjointed, TieBreak, ArtArda ve Spoiler gibi farklı ilgi alanlarına sahip birçok dinleyici için özel programlar sunuyor.

radyo bilkent
Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.