20 Ekim 2017

10 Maddede Güzelliğin ve Sevginin Temsilcisi Terazi Burcu

Burcu Tur Yüksel Akay

~3dk

Terazi Burcu

Sanatın, güzelliğin, ölçülülüğün temsilcisi. Zarif ve saygın; insanlığın iki cinse dönüşümünün ifadesi.

Terazi burçları doğuştan adalet duygusuyla gelmişlerdir. Adaletli olmak ve adaleti korumak konusunda çabalarlar.

Yaygın görüşe göre terazi burcu insanları, dengenin temsilcisi sayılmayacakları gibi tam bir dengesizliği de barındırmazlar. Terazi salınmayı bıraktığında dengeye ulaşacaklardır. O zamana kadar içsel çelişkileri ve duygularındaki karmaşa yoğunluğunu sürdürecektir.

Güzelliğe ve sanata olan düşkünlüklerinden tanıyabileceğiniz terazi burcu insanlarını; müzelerde, sanat galerilerinde, konserlerde; tüm sanatsal ve kültürel aktivitelerde bulabilirsiniz.

Terazi burçları diğer insanlarla bir arada olmaktan hoşlanırlar. Sosyal, içten, samimi, iyimser ve hayat doludurlar. Yalnız kaldıklarında ne yapacaklarını bilemedikleri için arkadaşlık onlar için önemlidir. İnsanlara güven verirler ve kısa sürede derin olmayan; ancak yakın ilişkiler kurabilirler.

Politik davranmak konusunda başarılı, adaletli ve anlaşmazlıkları çözmek konusundaki başarıları sebebiyle ortaklık kurmayı ilk düşüneceğiniz insanlar terazi burçları olabilir.

Her ne kadar sakin, sempatik, nazik, hoşgörülü ve yumuşak görünseler de bir anda kavgacı, inatçı, boşboğaz ve sabırsız bir insana dönüşmeleri şaşırtıcı olmayacaktır.

Zor ve geç karar alırlar; çünkü onlar için her şeyin geçmiş ve gelecekle birlikte değerlendirilmesi, farklı yönlerin incelenmesi ve araştırılması gerekir. Bu yüzden hızlı karar almak konusunda direnç gösterirler.

Terazi burçları doğal bir zarafete sahiptir. Güzel olan her şeyden hoşlandıkları gibi güzel giyinmeyi de sever, modayı takip ederler. Etraflarındaki insanların da görünüşlerine dikkat etmesinden hoşlanırlar.

Etrafınızda özgürlüğüne düşkün, hayat enerjisiyle insanları etkisi altına alabilen, seyahat etmekten hoşlanan, cömert, alışveriş yapmaktan büyük keyif alan, insanlarla kolaylıkla iletişim kurabilen, karşısındakine tatlılıkla istediği her şeyi yaptırabilen, dürüst, dışadönük, çevresini kendi ihtiyaçlarına göre kolaylıkla şekillendirebilen, çok çeşitli ilgi alanları olan ve etkinlikten etkinliğe koşan o kişi, büyük olasılıkla bir terazi burcudur.

 

Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Burcu Tur Yüksel Akay

Burcu Tur Yüksel Akay

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.