20 Ekim 2017

10 Maddede Savaşın ve Tutkunun Temsilcisi Akrep Burcu

Burcu Tur Yüksel Akay

~2dk

Akrep Burcu

Akrep burcu; mücadelenin, çekiciliğin, yeni koşulların ve gelişimin temsilcisi olarak anılıyor.

Gelecekte olacaklara dair doğru tahminlerinden bir akrep burcunu tanıyabilirsiniz. Sezgisel yetenekleri oldukça güçlü olan akrep burcu insanları derin ve güçlü duygularıyla kolaylıkla açığa çıkacaklardır.

Dışarıdan sert, acımasız ve öfkeli görünmelerinin en büyük sebebi, kontrol altına almak istedikleri duygularını hem uçlarda hem de çok derinden yaşamalarıdır.

Özgüvenleri oldukça yüksektir, sağlam bir duruşları vardır. İnatçılıklarıyla da ünlü olan akrep burçlarının fikirlerini değiştirmek ve kafasına koyduklarını yapmalarından vazgeçirmek inanılmaz zordur.

Çözülmesi zor sorunları pratik zekaları, planlamacı yapıları ve kurnazlıklarıyla kolaylıkla çözebilirler.

Sevdiklerine bağlılıklarının üst düzeyde olması, insanları kontrol etme arzularıyla birleştiğinde kıskanç ve sahiplenici tavırlar gösterebilirler.

Akrep burçları kendileriyle ilgili ipucu vermekten hoşlanmazlar. Çevrelerindeki insanların kişilikleri ve hayatlarıyla ilgili tüm detayları bilseler de kendilerinden bahsetmezler. Gizemli bir yapıları vardır.

Direkt insanların gözlerine diktikleri keskin ve tutkulu bakışları ile insanları kolaylıkla etki altına alabilirler.

İş ve eğitim hayatlarında genellikle başarılardır. Çünkü zorluklardan kaçmak akrep burçlarının kitabında yazmaz. Karmaşık yolları tercih eder, önlerine çıkan her engelle savaşırlar ve yaptıkları her işi ciddiye alırlar.

Sevgilerini de nefretlerini de uç noktalarda yaşayan akrep burcu insanları; huzur, sükunet ve barış arayışında değildirler. Hayatı kavgalar, tartışmalar, zaferler ve yenilgiler üzerinden yaşarlar.

Bu içeriği beğendiniz mi? Bunun gibi daha fazla içerik üretebilmemiz için bize Patreon´da destek olun. 🙂
10layn.com Patreon button
Burcu Tur Yüksel Akay

Burcu Tur Yüksel Akay

Tüm yazıları

E-bültenimize kaydolun.